Співпраця

Є питання щодо співпраці чи корпоративної культури у TemplateMonster? Задавай їх нашим фахівцям.

Наташа Natolda

Наташа Natolda

HRD, Миколаїв

Генератор емоцій, ідейний натхненник та керівник HR напряму в компанії. З 2015 року Натольда віддала своє серце TemplateMonster і нескінченно закохана у свою роботу і нашу #tmdreamteam. Завжди відкрита до будь-яких комунікацій.

Сергей Hacon

Сергей Hacon

Office-Manager, Миколаїв

“Полюби співробітника як самого себе” його девіз. З 2017 року відповідає в компанії за комфорт, дозвілля та щастя наших співробітників. Якщо є пропозиції щодо співпраці, то сміливо звертайтеся до нього. І взагалі він любить побалакати ;)

Сергей Hacon

Марина Sun

HR/Office-Manager, Київ

Марина – спеціаліст реактивного реагування :) Київські Монстри завжди знають, хто може їм допомогти у вирішенні практично будь-якого питання. Наш HR/Office-Manager, який завжди на варті комфорту співробітників.

Рекрутери

Люди, які працюють з вами та підберуть найкращу вакансію в рамках наших проєктів у будь-якому з міст.

Сергей Hacon

Сергей Hacon

, Миколаїв

Детальніше
Иванна Ivanka

Иванна Ivanka

HR/Recruiter, Львів

Не існує завдань, які Іванні не до снаги. З 2018 року відповідає у Львові за напрямок рекрутингу та дбає про комфорт офісу. А також з радістю допоможе відповісти на питання щодо корп. співпраці. Велкам ;)

Детальніше
Юля Sonrisa

Юля Sonrisa

HR/Recruiter, Миколаїв

Юля в TemplateMonster з 2013 року. У компанії обіймає посаду Senior IT Recruiter. На її рахунку сотні закритих вакансій та тисячі проведених співбесід. Завжди з радістю допоможе вам із питаннями щодо вакансій.

Детальніше

Розкажи нам про себе

Хочеш стати частиною команди TemplateMonster? Напиши нам зараз! Просто заповни контактну форму та прикріпи своє резюме. Ти також можеш поставити питання, яке тебе цікавить, і ми обов'язково на нього відповімо.

Виникла помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше!

Форма була успішно надіслана!

Ім'я *
Прізвище *
Email *
Телефон *
Місто *
LinkedIn
resume.doc