Гарячий анонс 🍁 Осіння SEO-конференція Collaborator 2023

230 28 Вересня 2023

Привіт, друзі! 20 жовтня 2023 року нас чекає подія, яку ми не можемо пропустити – четверта SEO-конференція Collaborator. Якщо ви ще не переконалися в важливості оптимізації для вашого бізнесу, ця подія стане для вас проривом. Сьогодні SEO – це не просто тренд, це важливий інструмент у конкурентному світі онлайн-бізнесу. І ця конференція допоможе вам зрозуміти, чому.

На Collaborator зберуться відомі SEO спеціалісти, які поділяться власним досвідом та корисними лайфхаками, які допоможуть піднятися вам у пошукових системах. Спікери розкажуть про власний досвід оптимізації проєктів на ринках України і за її межами. Вас також чекає багато годин потужного експертного контенту, можливість виграти подарунки від спікерів та партнерів, а також змога підтримати наших воїнів.

Чому SEO це так важно?

Чому кожному бізнес-власнику варто розуміти SEO та тримати руку на пульсі трендів в цій галузі? Ось декілька причин:

 • Залежність від пошукових систем – більшість вашої аудиторії виходить в пошукові системи, щоб знайти товари та послуги. Попереднє місце в результатах пошуку визначає, чи побачать ваш сайт вони або конкурентів.
 • Збільшення трафіку – оптимізований сайт привертає більше органічного трафіку, що робить його більш видимим і доступним для потенційних клієнтів.
 • Збільшення конверсій – SEO також впливає на якість вашого трафіку. Тобто ви привертаєте аудиторію, яка дійсно зацікавлена в вашому продукті чи послузі, що збільшує ймовірність конверсії.
 • Сприяння росту бренду – бути на першій сторінці пошукових результатів свідчить про авторитет і довіру, що зміцнює бренд.

Отже, знання про SEO – це важлива частина успішного бізнесу в онлайні. На Collaborator вас чекають досвідчені фахівці, які розкажуть, як піднятися на вершину пошукових результатів і забезпечити рост вашого бізнесу.

На конференції вас чекають:

 • Презентації 8 топових спікерів, які розкажуть про свій досвід просування проєктів на різних ринках.
 • 8 годин потужного експертного контенту.
 • Розіграш подарунків від спікерів та партнерів під час прямої трансляції.
 • Збір коштів на допомогу нашим воїнам.
 • Можливість обговорення новин та нетворкінгу у телеграм SEO-чаті Колаборатора.

Про що говоритимуть на конференції?

Ми маємо велике задоволення представити лайнап спікерів для цієї осінньої конференції:

 • Артем Пилипець, керівник відділу просування в SEO7 ➜ Що робити, якщо сторінка не просувається в ТОП? Алгоритм дій.
 • Роман Рогоза, Head of SEO в Sitechecker.pro ➜ Як ми зредіректили один SaaS продукт на інший і що це нам дало.
 • Марко Федоренко, Senior SEO Expert в SEOIdeas ➜ Branded vs NonBranded в E-commerce — як сегментувати і чому важливо трекати.
 • Ярослав Бешта, Senior SEO Specialist у Promova ➜ Більше чим прописати Alt Tags, SEO оптимізація зображень.
 • Катерина Золотарьова, Founder & CEO в Site24 ➜ Як налаштувати мультимовний сайт, щоб швидше стати в ТОП в нових країнах.
 • Сергій Безбородов, CTO та co-founder в JetOctopus ➜ Скільки сайтів в Інтернеті і скільки лінків приховано.
 • Ольга Резнікова, Search Engine Optimization Manager в Mirage Marketing ➜ Безкоштовна автоматизація процесів лінкбілдінгу на базі Python та Google Sheets.
 • Анна Матвієнко, технічна SEO-спеціалістка, незалежний експерт ➜ Аналіз внутрішньої перелінковки з ChatGPT та як краще лінкувати сайт.

Ця конференція обіцяє бути дійсно цікавою та корисною, і ми запрошуємо вас приєднатися до нас, щоб прокачати свої навички у сучасному SEO. Приходьте на конференцію Collaborator та зробіть кроки до свого успіху в пошуковому просуванні!

Не пропустіть цей захоплюючий івент та почніть здійснювати великі перемоги в світі SEO!

Якими були попередні зустрічі?

Якщо ви все ще не визначились, чи слід приділити увахо цьому заходу, прогляньте, в якому форматі, та з яким розмахом проводились два попередні івенти.

Дебютний івент, що відбувся у листопаді 2021 року, зібрав понад 1 тисячу учасників онлайн та зарекомендував себе з найкращої сторони.

Друга SEO-конференція Collaborator відбулась у червні 2022 року і зібрала ще більше учасників. Було проведено 35 доповідей з різних аспектів SEO, від стратегій контенту до технічної оптимізації. Велику увагу приділяли також мобільному SEO та локальному пошуку. Учасники мали можливість поспілкуватись з експертами і задати запитання під час панельних дискусій та круглих столів.

Організатори третьої конференції Collaborator пообіцяли ще більше цікавих спікерів, новітніх тем та корисної інформації. Цей захід буде дійсно важливим для всіх, хто працює у сфері пошукової оптимізації, незалежно від рівня знань та досвіду, для зручності надаю коротеньке відео-запрошення від постійного ведучого, Ігоря Рудника.

Якщо ви зацікавлені в участі в конференції, рекомендую відвідати офіційний веб-сайт заходу або слідкувати за оновленнями в соціальних мережах. Там ви зможете знайти деталі щодо реєстрації, програми події та спікерів.

Не пропустіть можливість отримати нові знання, побачити успішних професіоналів у сфері SEO та знайти натхнення для подальшого розвитку своєї кар’єри. Бажаю успіху і насолоди від участі у SEO-конференції Collaborator!

Поділитись: Facebook Twitter LinkedIn

Автор Allison Reed

Head of SEO, головна редакторка сайту TemplateMonster. З 2015 року живе та дихає компанією, а також досконало знає специфіку роботи всіх її напрямків. З радістю приймає гостей у LinkedIn та на Facebook.