Хто такі TemplateMonster

Ми сучасна IT компанія з чітким розумінням того, як створювати найкращі веб продукти

TemplateMonster — це не просто місце, де можна знайти тисячі шаблонів сайтів, елементів дизайну та фірмового стилю. Наша компанія це місце де збираються десятки молодих, амбітних та захоплених людей, щоб зробити світ інформаційних технологій кращим. Приєднуйся до нас і ти станеш успішним дизайнером, розробником або маркетологом в одній з найпрогресивніших IT компаній.

Ми віримо у підприємництво та самозайнятість. На наших маркетплейсах ми створили умови для того, щоб кожен міг почати легко продавати онлайн товари та послуги.

Чому варто з нами працювати

Досвідчена команда

Ти зможеш працювати з найкрутішими фахівцями свого міста.

Гідна оплата праці

Крім гідної зарплати у нас є система заохочень, премій та бонусів.

Якісний продукт

Бери участь у створенні цифрових продуктів якість яких цінується в усьому світі.

Програми розвитку та навчання

У нас є навчальні програми, конференції та тренінги. Ти точно не занудьгуєш.

Наші проєкти

TemplateMonster має кілька дочірніх проєктів, які також потребують співробітників

Платформа TemplateMonster

Найбільший торговельний майданчик, де створюються і продаються тисячі товарів для веб-розробки. TM щомісяця публікує 350-400 нових шаблонів сайтів, логотипів, банерів, шрифтів, плагінів, елементів інтерфейсу, ілюстрацій та презентацій.

Детальніше
Проєкт MotoCMS

MotoCMS є відмінним візуальним drag-and-drop редактором сайтів і каталогом першокласних шаблонів, створених на власному движку Moto3. Сервіс незамінний для створення сайту без сторонньої допомоги.

Детальніше
Проєкт MotoPress

Тут створюються висококласні теми та плагіни, які зроблять роботу з WordPress набагато зручнішою та ефективнішою. Проєкт MotoPress незамінний для тих, хто не уявляє свого життя без WordPress.

Детальніше
Проєкт CrocoBlock

CrocoBlock – це універсальна платформа для самостійного створення сайтів. До сервісу входить багатоцільова WordPress тема Kava, візуальний редактор Elementor та цілий набір корисних Jet плагінів.

Детальніше
Проєкт Zemez

Zemez – це колектив професійних дизайнерів та розробників, які ось вже 17 років створюють чудові теми для всіх популярних CMS. За час свого існування вони створили понад 10 000 шаблонів і навіть не думають зупинятися.

Детальніше
Web-Studio TemplateMonster

Це новий проєкт від TemplateMonster, який пропонує послуги зі встановлення та тонкого налаштування шаблонів сайтів. Web-Studio TemplateMonster також створює контент для клієнтських проєктів.

Детальніше

Наша команда

Ці люди працюватимуть з вами і відбиратимуть найкращі вакансії для наших проєктів у Києві, Миколаєві та Львові.

Сергей Hacon

Сергей Hacon

Иванна Ivanka

Иванна Ivanka

HR/Recruiter

Юля Sonrisa

Юля Sonrisa

HR/Recruiter

Розкажи нам про себе

Хочеш стати частиною команди TemplateMonster? Напиши нам зараз! Просто заповни контактну форму та прикріпи своє резюме. Ти також можеш поставити питання, яке тебе цікавить, і ми обов'язково на нього відповімо.

Виникла помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше!

Форма була успішно надіслана!

Ім'я *
Прізвище *
Email *
Телефон *
Місто *
LinkedIn
resume.doc